Jakość

Kremy i kosmetyki do pielęgnacji stóp – sprawdzona jakość

Scan Anida Sp. z o.o. jako producent kosmetyków i produktów leczniczych realizuje trzy priorytety: jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu połączeniu ze stałym doskonaleniem. Od wielu lat funkcjonujemy zgodnie z wymaganiami Norm ISO 9001, ISO 22716 (GMP dla Kosmetyki) i GMP dla Farmacji konsekwentnie realizując cele zawarte w Polityce Jakości.

Technologia i ekologia

Stosujemy najlepsze, ściśle wyselekcjonowane surowce, nowoczesne technologie oraz systemowy nadzór nad każdym etapem wytwarzania. Dbamy o komfort i estetykę opakowań kremów i dezodorantów do stóp oraz innych wyrobów, co gwarantuje naszym produktom wysoki standard i optymalne parametry funkcjonalne. Dzięki stałej trosce o jakość skutecznie konkurujemy z producentami o światowej renomie.

Jednym z priorytetów naszej działalności jest troska o środowisko naturalne. Dlatego korzystamy z niezawodnych i efektywnych technologii przyczyniających się do jego ochrony. Stawiamy na rozwiązania proekologiczne: odzyskiwanie ciepła oraz recykling wody. Dbamy też o to, by minimalizować ilość odpadów i racjonalnie korzystać z zasobów naturalnych.

Ważne sa dla nas relacje

Ważne są dla nas długotrwałe, oparte na zaufaniu i wzajemnych korzyściach relacje z Klientami i Dostawcami. Przykładamy również dużą wagę do budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszych Pracowników oraz z tego, że z reguły od wielu lat są związani z Firmą. Poprzez planowo realizowane szkolenia umożliwiamy naszej załodze ciągły rozwój zdolności i umiejętności.

Andrzej Bińko
Prezes Zarządu
Kraków, 15.04.2010 r.

Laur Konsumenta – „Odkrycie Roku 2011″

Seria kosmetyków do pielęgnacji stóp Acerin otrzymała godło Laur Konsumenta – „Odkrycie Roku 2011”. W swojej kategorii rywalizowaliśmy z takimi markami jak: AA Oceanic, Eveline, Sally Hansen i Pharma C Food.

Plebiscyt jest organizowany przez dziennik „Rzeczpospolita”. Zasady przyznawania tytułu są następujące: zbierane są odpowiedzi na pytanie „Jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom?”. Głosy zbierane są drogą telefoniczną, ankietowaniem face – to – face oraz przeprowadzany jest plebiscyt na portalach branżowych. Łącznie zostaje zebrane minimum 800 głosów w każdej kategorii, a wygrywa produkt zdobywający najwięcej głosów.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za uznanie i zaufanie, jakim nas obdarzyli. W dalszym ciągu będziemy pracować nad udoskonalaniem i rozwojem naszych produktów.

SCAN-ANIDA odkrycie roku

Nagroda w konkursie „Produkt Roku”

Nasz flagowy produkt „ACERIN płyn na odciski” cieszy się bardzo dobrą opinią wśród aptekarzy. Dowodem na to są otrzymywane corocznie nagrody w konkursie „Produkt Roku”, organizowanym przez wydawnictwo „APTEKA” z Wrocławia. Nagrody są przyznawane w oparciu o przeprowadzane ankiety właśnie wśród aptekarzy.

złoty i srebrny talerz acerin - świat farmacji

GAZELE BIZNESU

„SCAN ANIDA” już po raz drugi otrzymała tytuł „GAZELE BIZNESU” w XI Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm.
Tytuł ten potwierdza przynależność firmy SCAN ANIDA do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grupy najdynamiczniej rozwijających się firm wg Dziennika Puls Biznesu.

Gazele SCAN-ANIDA

SCAN-ANIDA XI edycja

Nagroda „Produkt Roku 2012″

Srebrny talerz, produkt roku 2012 Acerin

Preparaty z serii ACERIN są produkowane w wytwórni zajmującej się także produkcją leków. Proces produkcyjny przebiega z dużą starannością według rygorystycznie przestrzeganych procedur.

Produkty są projektowane i opracowywane w taki sposób, aby były skuteczne, bezpieczne dla użytkowników i zachowywały odpowiednią jakość w ciągu całego deklarowanego okresu ważności. Najpierw powstają w laboratorium technologicznym, gdzie wykonywanych jest szereg prób laboratoryjnych. Po uzyskaniu satysfakcjonujących wyników w skali laboratoryjnej następuje transfer technologii do skali produkcyjnej. Zaakceptowane nowe preparaty są poddawane specjalistycznym badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i aplikacyjnym, które mają potwierdzić ich jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Preparaty ACERIN są produkowane wyłącznie z surowców wysokiej jakości, pochodzących od kwalifikowanych dostawców. Każdy surowiec posiada certyfikat potwierdzający jego jakość i nie może zostać użyty do produkcji, dopóki nie zostanie sprawdzony przez pracownika Działu Kontroli Jakości.

Do wytwarzania produktów są stosowane nowoczesne urządzenia obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników. W trakcie procesu produkcyjnego pracownicy Działu Kontroli Jakości prowadzą kontrole międzyoperacyjne i wewnątrzprocesowe, a po jego zakończeniu sprawdzają stabilność każdej wyprodukowanej serii. Dział Kontroli Jakości posiada odpowiednio wyposażone laboratorium. Jest niezależnym działem i samodzielnie podejmuje wszelkie decyzje związane z zapewnieniem jakości produktów.

Wyroby są przechowywane i rozprowadzane w sposób gwarantujący zachowanie najwyższej jakości. Każda seria jest odpowiednio oznakowana i dopuszczana do sprzedaży po poświadczeniu przez uprawnioną osobę, że została wyprodukowana z zachowaniem wszystkich przewidzianych procedur.